לקוחות יקרים, עקב המצב עלולים להיות עיכובים קלים במשלוחים. שמרו על עצמכם
whatsapp

פורמולה ליפוזומלית לנשים

  • 22/05/2022

ככל שהשנים חולפות, גופך עובר שינויים רבים ומתמודד עם אתגרים חדשים. כדי להבטיח שתהיה לך הגנה מיטבית מפני כל האתגרים וכדי לשמור על תפקוד אופטימלי, חשוב שיעמדו לרשותך האמצעים היעילים ביותר. פרויקט סקויה מעמיד לרשותך תוסף עוצמתי המכיל את כל מה שנדרש כדי לשמור על המערכות הייחודיות לנשים. 

מה ממתין לי בפורמולה החדשה?

כדי להבטיח שיעמדו לרשותך הפתרונות היעילים והמקיפים ביותר, הרכבנו עבורך פורמולה רב תחומית שמספקת מענה לטווח רחב של מערכות חיוניות בגופך. נטילה קבועה תבטיח לך מנה הגונה של אנרגיה וחיוניות ותשפר את מראה וחיוניות שיערך וציפורנייך. אלו כמה מהרכיבים הממתינים לך בתוסף.

ויטמין C (חומצה אסקורבית)

ויטמין C הוא רכיב חיוני בתהליכי ייצור קולגן. החלבון החשוב הזה הוא עמוד הייסוד של רקמות רבות בגופך ובעיקר של רקמת העור, השיער והציפורניים. מאגרים נדיבים של קולגן בגופן ישמרו על עורך גמיש, מוצק ועמיד ויחזקו את שיערך. לצד כוחו העצום של הקולגן בשימור מראה הנעורים, הוא שומר על חוזק העצמות והשיניים ועל בריאות כלי הדם.

ויטמינים מקבוצת B

קבוצת B היא אחת מהחשובות ביותר לחיוניות ובריאות האדם. כאשר הם פועלים יחד, הם מהווים בסיס יציב לתהליכי ייצור אנרגיה ומבטיחים כי מכל מזון שנכניס לגופנו, תופק התועלת המקסימלית בתהליכי המטבוליזם. התוסף לאישה עשיר בוויטמינים מקבוצת B וביניהם:

ויטמין B1 (תיאמין)

ויטמין B1 מקדם תהליכי ייצור אנרגיה ברקמות הגוף השונות. תרומתו החשובה לעיבוד פחמימות בגוף בתהליך חילוף החומרים הופך אותו לזריקת מרץ משמעותית ולגורם רב חשיבות במיצוי אופטימלי של המזונות שאנו צורכים. בנוסף, הוויטמין אחראי לייצור חומר מתווך במערכת העצבים השומר על חיוניותה. 

ויטמין B2  (ריבופלאבין)

ויטמין B2 מקדם תהליכים רבים בגוף האחראיים לייצור האנרגיה. בנוסף, זהו ויטמין קריטי בצמיחה בריאה ואיכותית של ציפורניים ושיער ושומר על בריאות העור. 

ויטמין B3

אחד מהרכיבים החשובים ביותר בתהליכי חומצות שומן חיוניות. חומצות אלו תורמות באופן ניכר לבריאות המוח ולעיכוב תהליכי ההזדקנות. בנוסף, משמש הוויטמין תפקיד קריטי בפירוק חלבון וגלוקוז ותורם לבריאות מערכות העצבים והעיכול. 

ויטמין B5 (חומצה פנטותנית)

ויטמין B5 הוא חיוני לייצור תאי הדם ולהפקת אנרגיה ממולקולות חלבון, שומן ופחמימה. צריכה קבועה של הוויטמין מבטיחה תהליכי עיכול בריאים יותר, ספירת דם גבוהה, ייצור הורמוני מין אופטימלי ואספקה בריאה של חמצן לרקמות הגוף.

ויטמין B6 (פירידוקסין)

כמו B5, גם ויטמין B6 חיוני לתהליכי המטבוליים ולייצור כדוריות שם. עם זאת, הוא ידוע גם בחשיבותו הרבה לתפקוד מערכת החיסון ובשמירה על הולכה עצבית תקינה. צריכה קבועה של ויטמין זה עשויה לספק הגנה חשובה מפני חוסר איזון במצב הרוח והתדרדרות קוגניטיבית. 

ויטמין B12

מכיוון שוויטמין זה זמין באופן טבעי אך ורק במוצרים מן החי, לעתים קרובות צמחונים וטבעונים זקוקים לתוסף כדי להבטיח צריכה קבועה שלו. מדובר בוויטמין חשוב מאין כמוהו ההכרחי לייצור DNA בתא, להולכה העצבית ולייצור תאי דם. חוסרים אקוטיים בוויטמין עשויים לגרום להפרעות עצביות ונפשיות חמורות, אנמיה ולעתים אפילו לעיוורון. בקרב נשים, נמצא קשר הדוק בין חוסרים בוויטמין ובין מומים מולדים בעוברים ובעיות בתהליך ההיריון. צריכה קבועה של ויטמין B12 עשויה לספק הגנה חשובה במהלך תקופה קריטית זו.

חומצה פולית

החומצה חיונית בתהליכי ייצור תאי דם אדומים ומסייעת בהובלת חמצן אל הרקמות. מחקרים מצאו כי צריכה של חומצה פולית לפני ובמהלך היריון תורמת להתפתחות תקינה של המוח ועמוד השדרה בעובר. 

ביוטין

צריכה קבועה של ביוטין משמרת לחות בעור ובשיער, ריכוז תקין של סוכר בדם וייצור כדוריות דם. 

MSM

חומר הזנה חיוני לשמירה על גמישות וחיוניות העור. מסייע בהחלמת צלקות ומונע סימני מתיחה, קמטוטים וכוויות שמש. 

סלניום

נוגד חמצון עוצמתי המסייע במאבק ברדיקלים החופשיים. צריכה קבועה מסייעת במניעת סוגים רבים של סרטן ותורמת לפעילות בריאה של בלוטת התריס. הוא תורם למטבוליזם בריא, מעודד ייצור חומצות שומן, מגן על מערכת החיסון ומשפר את סיבולת הלב-ריאה. 

נחושת

מינרל זה חיוני לתפקודן של מערכות רבות בגופנו. צריכה קבועה תבטיח תפקוד אופטימלי של מערכת העצבים והעיכול, חילוף חומרים מיטבי וייצור אנזימים חיוניים. בנוסף, הנחושת תורמת להתחדשות העור ורקמות החיבור, לבריאות השלד, לשמירה על שיווי המשקל ולאיזון ריכוז הכולסטרול בדם.

אבץ פיקולינט

מחזק את המערכת החיסונית ושומר על בריאות העיניים, הלב והעור. בנוסף, הוא מייצב את ריכוז הסוכר בדם.

הפורמולה הייחודית שלנו מיוצרת בטכנולוגיה ליפוזומלית המבטיחה ספיגה מיטבית ברקמות הגוף ומציעה מגוון רחב של יתרונות. למידע נוסף, ניתן לפנות אלינו עוד היום.