לקוחות יקרים, עקב המצב עלולים להיות עיכובים קלים במשלוחים. שמרו על עצמכם
whatsapp

פורמולה ליפוזומלית לגבר

  • 14/06/2022

המודעות לבריאות הגבר גבוהה כיום יותר מאי פעם. גברים רבים מחפשים אחר הפתרונות שיאפשרו להם לשמור על חיוניות, לספק לגוף מאגרים הגונים של אנרגיה זמינה ולהבטיח תפקוד מיטבי של שלל מערכות הגוף. השוק מוצף כיום בתוספי תזונה המציעים מגוון יתרונות. היום, אנו בפרויקט סקויה מזמינים אותך ללמוד על פורמולה ייחודית שהופקה במיוחד עבור בריאות הגבר ומציעה זמינות ביולוגית בסטנדרטים הגבוהים ביותר על ידי ייצור בטכנולוגיה ליפוזומלית בתהליכים קפדניים. 

פתרון רב תחומי לחיוניות הגבר

כדי להבטיח שיעמוד לרשותך מענה מקיף ואיכותי לכל הצרכים שלך, הרכבנו עבורך פורמולה עשירה במיוחד. שלל הרכיבים הממתינים לך בתוסף זה, יבטיחו שכלל התפקודים הייחודיים לגוף הגברי, בגיל צעיר ומבוגר כאחד, יזכו לתמיכה הטובה ביותר שניתן להבטיח כיום. אלו כמה מהרכיבים שממתינים לך בפורמולה החדשה.

ויטמינים מקבוצת B

תרכובת ה-B קומפלקס שלנו מאפשרת לגופך למצות את המיטב מהמזונות שאתה צורך וליהנות מאספקת אנרגיה טובה מאי פעם. מוויטמין B12 ו-B6 המחזקים את מערכת העצבים, B-5 התורם לבריאות הדם ועד ל-B1 ו-B2 המחזקים את העור והשיער שלך ושומרים עליהם מפני נזקי הזמן, ה-B קומפלקס שלנו הוא חומה בצורה המספקת מענה רב מערכתי. 

אבץ וסלניום

אבץ וסלניום משמשים בתפקידי מפתח בתהליכי חילוף החומרים, תפקוד מערכת החיסון, ייצור DNA וחלבונים וחלוקת תאים. עם זאת, יש להם גם יתרונות ספציפיים לבריאות הגבר. אבץ מעודד ייצור טסטוסטרון ותורם באופן ניכר לאון הגברי וסלניום שומר על בריאות הערמונית. שילוב של שני מינרלים אלו מספק הגנה יוצאת מן הכלל במיוחד עבור גברים.   

תמציות צמחיות טבעיות בטכנולוגיה ליפוזומלית

בפורמולה החדשה ממתינות לך שלל תמציות צמחיות הטומנות בחובן טווח רחב של יתרונות בריאותיים ייחודיים. על ידי עיטוף מולקולות תמציות הצמח בליפוזום עמיד בפני סביבות מימיות, מובטחת לך ספיגה אופטימלית של כלל חומרי ההזנה. כך, ניתן למצות את המיטב מכל יתרונות התמציות. 

תמצית קטב מצוי (Tribulus Terrestris)

הצמח משמש במסורות רפואיות רבות במשך אלפי שנים ומסייע בשיפור פוריות הגבר ובהאטת תהליכי ההזדקנות. מחקרים עכשוויים חושפים כי הקטב המצוי תורם לאיזון הורמונלי ומשפר את האון המיני. בנוסף, שיפור ייצור הטסטוסטרון והפקת האנרגיה בתא מבטיחים לך סיבולת גבוהה מאי פעם בפעילות ספורטיבית ואימוני כושר. 

תמצית אפימדיום (Epimedium grandiflorum)

עשב זה גדל בכל רחבי סין ומשמש ברפואה המסורתית שם במשך שנים. שימושיו העיקריים הוא לשיפור ספירת הזרע והאון המיני בקרב גברים. צריכה קבועה של אפימדיום תשפר את היצר המיני, תרחיב את כלי הדם באזור מערכת הרביה ותעלה את ספירת הזרע. 

תמצית שורש מאקה Lepidium meyenii 

שורש ייחודי זה, המגיע מאזור הרי האנדים בפרו, ידוע גם בכינויו “ג’ינסנג פרואני”. במשך שנים, הוא שימש כמזונם של לוחמי האינקה לפני קרבות בשל השפעותיו הניכרות על מאגרי האנרגיה בגוף. המאקה מציע תכונות אדפטוגניות המספקות יכולת הסתגלות טובה מאי פעם למצבי מתח. הוא תורם לתפקוד יציב ומאוזן של מערכות הבלוטות ותהליכי הפרשת ההורמונים ומעצים את הכוח הפיזי והאון המיני. בנוסף, הוא תורם באופן ניכר לבריאות הלב והשרירים ולתפקוד תקין של מערכת העצבים.

חומצת אמינו ל-ארגינין (L-Arginine)

חומצות אמינו הן אבני הבניין של חלבוני הגוף. אחת מהחשובות שבהן היא ל-ארגינין התורמת לזרימת דם תקינה ולבריאות כלי הדם. השפעותיה הייחודיות של חומצת אמינו זו, נמצאה במחקרים רבים כיעילה לשיפור החשק המיני בקרב נשים וגברים כאחד. זרימת הדם הבריאה מאפשרת זקפה תקינה, חזקה וארוכת טווח מאי פעם. בנוסף, היא תורמת לייצור זרע מיטבי ושיפור יוצא דופן באון המיני.

ההגנה הטובה ביותר שניתן לבקש

כשזה מגיע לשמירה על התפקוד שלך, אנחנו בפרויקט סקויה מחויבים להעניק לך את המענה האידיאלי. במשך שנים, אנו מפתחים תוספים שמציבים את היעילות והזמינות הביולוגית בראש סדר העדיפויות. אוסף ייחודי זה של חומרי הזנה עוצמתיים יעניקו לתפקוד הגברי ולחיוניות הכללית שלך זריקת מרץ נחוצה. על ידי שימוש בטכנולוגיה ליפוזומלית, מובטח לך מיצוי מלא של התוסף שיעמיד לרשותך את כל היתרונות שהפורמולה מציעה. למידע נוסף ולהזמנות, ניתן לפנות אלינו באתר עוד היום ואנו נחזור אליך בהקדם.