לקוחות יקרים, עקב המצב עלולים להיות עיכובים קלים במשלוחים. שמרו על עצמכם
whatsapp

אודות סקויה

מי אנחנו

חברת סקויה מספקת מענה לצורך בתוספי תזונה איכותיים ואמינים. המודעות הגוברת לאורח חיים בריא מביאה איתה דרישה לפתרונות יעילים שיספקו הגנה מפני שלל הסיכונים הבריאותיים של קצב החיים המודרני, ויגבירו את החיוניות ורמת האנרגיה שלנו. כדי לעמוד במשימה, פיתחנו בסקויה חומרים עוצמתיים ושילבנו אותם עם טכנולוגיות מתקדמות שמאפשרות למצות את המיטב מכל אחד מהמוצרים שלנו.

המוצר הסופי שמגיע אליכם הוא פורמולות עשירות ואיכותיות, תוספים באיכות שאי אפשר למצוא בשום מקום אחר. הצוות המדעי שלנו השקיע מחשבה רבה בפיתוח פתרונות רב-מערכתיים, עד שהגענו לשילוב אידאלי של תרכובות ויטמינים, מינרלים, חומצות אמינו ואנזימים חיוניים שמספקים מענה רחב היקף למגוון מצבים בריאותיים ואתגריים. שלל התוספים שלנו בסקויה מספקים מענה מעמיק וארוך טווח עבור, שמירה על הבריאות הכללית, שיפור הפוריות, ושורה ארוכה של מחלות ותסמינים.

איך הכל התחיל?

חברת סקויה הוקמה מתוך סיפור חיים וצורך אישי להקל על מכאובים שונים בעזרת טיפול טבעי. יזם החברה ספג פגיעה קשה בברך ובמפרק, כאשר רמת הכאב המשיכה לאורך זמן. במרוצת הזמן הוא התנסה בטיפולים שונים כמו סטרואידים, טיפולים בגלי הלם, תרופות וזריקות, אך הכאב נותר ולא נמצא הפתרון עד שנחשף באופן ספונטני לטכנולוגיה הליפוזומלית. הוא החל ליטול פורמולות שמיוצרות בטכנולוגיה ליפוזומלית לצד טיפולים שמרניים והבחין בשיפור משמעותי. הניסיון הזה העניק השראה, גרם לו להביא את הטכנולוגיה לישראל, ולהנגיש אותה לכל מי שחש סבל רפואי ויכול להיעזר בה לקידום החלמתו והקלה על הכאבים. בשנת 2019 הוא הרכיב צוות מומחים לחקר ופיתוח הטכנולוגיה, מה שהוליד את סקויה, חברה ישראלית שכיום היא מובילה עולמית בייצור פורמולות ייחודיות שמיוצרות בטכנולוגיה הליפוזומלית, המספקות פתרונות יעילים למגוון מצבים בריאותיים.

החזון שלנו

חברת סקויה מחויבת לספק תוספי תזונה איכותיים העושים שימוש בטכנולוגיה ליפוזומלית שתורמת לספיגה מרבית בגוף. כחברה חדשנית וחלוצה בתחומה, אנו מייצרים פורמולות ומוצרים בלעדיים תוך הקפדה על סטנדרטים גבוהים, חדשנות, חתירה למצוינות והובלה בתעשיית תוספי התזונה העולמית. המוצרים שלנו מיוצרים על ידי אנשי המקצוע המובילים בעולם שמבצעים מחקר, פיתוח וייצור בישראל כדי לספק את הפתרון המדויק ביותר עבור לקוחותינו.

אמון הציבור 

אצלנו בסקויה אמון הציבור הוא ערך עליון. אנו מבינים שרק יושר ואחריות יכולים לבנות מערכת יחסים שמבוססת על אמון עם לקוחותינו, ולכן אנחנו שומרים על רמה גבוהה של שקיפות. אנו שואפים לקיים תקשורת פתוחה וכנה, ואנחנו זמינים לענות על כל שאלה, דאגה, או בירור שיש ברצונכם לערוך. לשם כך אנו עומדים בסטנדרטים גבוהים של בקרת איכות, מה שמבטיח שהמוצרים והשירות שלנו עומדים בציפיות הלקוחות ואף עולים עליהן. אנו גאים בעבודתנו ומתחייבים לשירות ברמה הגבוהה ביותר האפשרית, בדיוק כפי שאנחנו משקיעים במומחיות המקצועית במוצרים שלנו. 

אנו מאמינים שפרסום שקוף חיוני לקבלת אמון הציבור, ואנו מקפידים להבטיח שהחומרים השיווקיים שלנו יהיו אמיתיים ומדויקים. איננו מעלים טענות כוזבות או מטעות, ואנחנו תמיד חושפים כל מידע רלוונטי שעשוי להיות חשוב ללקוחותינו. כל ההליכים שלנו מבוקרים על ידי טכנולוג מזון, והמוצרים שלנו מגיעים בבקבוקים עם כמות מוקטנת של מנות כדי לשמור על איכות גבוהה של הליפוזום. 

אנחנו עומדים לרשותך בכל עת

יש לך שאלות לגבי התוספים שלנו או זקוק לייעוץ לפני ביצוע רכישה? 

הצוות שלנו תמיד ישמח לעמוד לרשותך ולסייע לך בהתחלת התהליך לקראת אורח חיים בריא יותר. לחץ כאן להשארת פרטים אישיים, ואחד מחברי הצוות שלנו ייצור איתך קשר בהקדם.